Reference

Výborná komunikace, rychlost, nápady, tipy, efektivní zpracování a řešení rozličných požadavků a hlavně perfektní práce s excelem! Veru je skvělá asistentka a kdo s ní bude spolupracovat, bude nadmíru spokojen. Já jsem nadšená a vděčná! 🙂
Veronika Juklová
Pod vlnami klid - terapie, spiritualita, koučink
S Veru je radost spolupracovat. Vždy na příjmu, ochotná a precizní. Správa sítí už nás nezatěžuje, o vše se postará. Moc doporučuji.
Červená tlapka, z. s.
Registr dobrovolných psích dárců krve
S Veru jsme spolupracovaly na tvorbě prezentací do online kurzu Herbarium Bohemicum. Veru jsem zaslala textové podklady, na základě kterých připravila prezentace spolu s designem, který se držely brandových prvků. Veru pracovala kreativně s textem tak, aby se hodil do prezentace - zkracovala, hledala esenci sdělení, formátovala a přeformulovávala texty tak, aby se hodily pro formát prezentace. S výsledkem jsem moc spokojená a už plánuji další spolupráci.
Jana Novotná
Zakladatelka ve společnosti
From Bohemia: Bylinkové vzdělávání
www.frombohemia.cz
Na Veroniku jsem narazila čirou náhodou, když se mi ozvala na poptávku zpracování blogových článků na e-shop. Od první chvíle na mě působila velice sympaticky, její vystupování bylo profesionální a milé. Od té doby se naše spolupráce rozšířila o správu e-shopu, automatický emailing a částečnou správu sociálních sítí. Veronika je pečlivá, učenlivá a proaktivní. Sama mi navrhuje potřebné úpravy, možnosti spoluprací a přichází s nápady, jak můj byznys posunout dál. Veronika je dnes nedílnou součástí mého týmu a neumím si představit, že bych mohla fungovat bez ní.
Veronika Vacková
Majitelka e-shopu
www.manenomatatu.cz
Přejít nahoru